Obserwuj nas

Lech Poznań

Makuszewski odpali w Lechu Poznań?

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Najprawdopodobniej w poniedziałek umowę z Lechem Poznań podpisze Maciej Makuszewski. Lechia Gdańsk dogadała się z Lechem Poznań, teraz tylko badania i podpis pod kontraktem.

Ostatnie pół roku Makuszewski spędził w portugalskiej Vitória Setúbal. Nie był to udany okres dla prawego pomocnika. Dziesięć spotkań, pięć w podstawowym składzie, dwa razy zmieniany w trakcie gry i tylko jedna asysta. Nie dziwne, że Portugalczycy pożegnali go już po 6 miesiącach.

Makuszewski nie zagra jednak w Lechii Gdańsk, pewnie dlatego, że jego menedżerem jest Mariusz Piekarski. Jego piłkarze nie są mile widziani w Gdańsku i już prawie wszyscy opuścili Lechię. Z tej sytuacji chce skorzystać Lech Poznań i zapewne w poniedziałek Maki będzie zawodnikiem Lecha.

Jakie są atuty Makuszewskiego? Na pewno zwinność i szybkość. Dobry strzał z prawej nogi. Świetnie prezentował się zwłaszcza w meczach przeciwko Legii Warszawa, co na pewno jest dużym atutem w stolicy Wielkopolski. Były gracz Lechii ma jeszcze jedną zaletę, którą pokazał na instagramie 😉 Nazywa się Oliwia. [/vc_column_text][vc_single_image image=”7395″ img_size=”full” alignment=”center”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]Makuszewski przychodzi w miejsce Gergo Lovrencsicsa i na pewno jest podobnym graczem jeśli chodzi o umiejętności. Uważam jednak, że będzie grał lepiej niż Węgier, a na pewno równiej. To kolejne po Majewskim fajne wzmocnienie, super powrót do Ekstrakalsy. Plotki głoszą, że do Lecha przejść ma też Łukasz Szukała. Jak widać Lech Poznań bez pucharów i skupiony na lidze może być groźny w nowym sezonie.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column text_align=”center” width=”1/3″][TS_VCSC_Team_Mates_Standalone team_member=”21″ custompost_name=”PabLo” style=”style2″ show_download=”false” show_contact=”false” show_opening=”false” show_skills=”false” icon_align=”center” el_file1=””][/vc_column][vc_column width=”1/2″][/vc_column][/vc_row]

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisement

Musisz zobaczyć

Zobacz więcej Lech Poznań