Obserwuj nas

Legia Warszawa

Z Warszawy przez Berlin do Manchesteru?

Z wielkim niedowierzaniem można przeczytać dzisiejsze doniesienie angielskiego „Telegraphu”. Angielska gazeta powołująca się na niemiecki „BILD” informuje, że Ondrej Duda znajduje się w polu zainteresowań Manchesteru United. Tak, tego zespołu z Old Trafford, a nie jego odpowiednika z Gibraltaru.

Piłkarz Legii Warszawa ma za sobą udaną przygodę na Euro 2016. Wraz z reprezentacją Słowacji dotarł do 1/8 fazy turnieju. Po powrocie z urlopu wystąpił w spotkaniu Legii przeciwko Zrinjskiemu w II rundzie eliminacji Ligi Mistrzów, skąd Legioniści przywieźli remis 1:1.

W ostatnim czasie wiele mówi się o przejściu piłkarza do Herthy Berlin. Jak napisał na Twitterze Krzysztof Stanowski, piłkarz udał do Niemiec w celu dogadania transferu.

Od dawien dawna informowano, że piłkarz ma trafić do Włoch, a konkretniej do Fiorentiny. Jednak z biegiem czasu okazało się, że te doniesienia były małym deszczykiem z wielkiej chmury. Oczywiste jest, że łączenie pomocnika z Manchesterem United trzeba traktować z wielką rezerwą.

Słowak trafił do Warszawy na początku 2014 roku za około 300 tysięcy euro. Z aktualnym mistrzem Polski wywalczył dwa tytuły mistrzowskie oraz dwukrotnie sięgał po Puchar Polski. Ondrej Duda wystąpił dla Legii łącznie w ponad 100 spotkaniach, zdobywając przy tym 16 bramek, a przy 19 golach kolegów asystował.

Hobby pismak, miłośnik angielskiej piłki, archeolog historii, krnąbrny brodacz, pracoholik. Prywatnie kibic Manchesteru United i Lecha Poznań. Piszę dla: @retro_magazyn, @watch_esa i @ManUtd_PL. M: klama.mufc92@gmail.com.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisement

Musisz zobaczyć

Zobacz więcej Legia Warszawa