Obserwuj nas

Kibice

Głos Kibiców – „Pyry z gzikiem” odc. 1

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Zapraszamy na pierwszy odcinek podcastu „Pyry z Gzikiem”. Jest to kontynuacja naszej inicjatywy Głos Kibiców, gdzie to właśnie Wy komentujecie wydarzenia w naszej Ekstraklasie. Wcześniej skupialiśmy się na głosowych komentarzach pomeczowych,  tym razem zapraszamy do stolicy Wielkopolski na godzinną rozmowę kibiców o Ekstraklasie. Wszystkie komentarze #GłosKibiców możecie odsłuchać na naszym profilu WATCH ESA w serwisie SoundCloud.

„Pyry z gzikiem” to nie jest zwykła pogadanka, tak jak i tytuł nie jest przypadkowy. Trzech kibiców Kolejorza rozmawia z kibicem Legii Warszawa. Tak! To możliwe dzięki WATCH EKSTRAKLASIE. Na stadionie Lecha Poznań spotkali się Paweł Nowak (pomysłodawca serwisu Watch Ekstraklasa i kibic Legii Warszawa), Paweł Klama (stały felietonista Watch Ekstraklasy, zajmujący się Lechem Poznań i kibic Manchesteru United), Mateusz Jarmusz (poznaniak, bloger „Poznań znany i nieznany” oraz „Piłkogłowi”) oraz Maciej Gałat (kibic Kolejorza i menedżer piłkarski z agencji Perfect Sport Promotion).

W pierwszym odcinku rozmawiamy o emocjach związanych z Multiligą, czyli ostatnią kolejką rundy zasadniczej Ekstraklasy w sezonie 2016/2017. Próbujemy przewidzieć rozstrzygnięcia w rundzie finałowej Ekstraklasy. Wskazujemy pozytywne zaskoczenia, ale także kluby, które zawiodły swoich kibiców. Rozmawiamy także o zbliżającym się finale Pucharu Polski. Nie brakuje docinek kibicowskich, a także merytorycznych dyskusji.

„Pyry z gzikiem” – czekamy na opinie!

Zapraszamy do odsłuchania audycji. Wszystkie negatywne i pozytywne opnie mile widziane. Piszcie do nas w komentarzach, a także na Facebooku lub Twitterze. Jeśli taka forma podcastu Wam się spodoba, będziemy kontynuować ten cykl. 🙂 Życzymy miłego słuchania!

 [/vc_column_text][TS_VCSC_Soundcloud url=”https://soundcloud.com/watch-esa/pyry-z-gzikiem-odc-1″][/vc_column][/vc_row]

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisement

Musisz zobaczyć

Zobacz więcej Kibice