Obserwuj nas

Kibice

Głos Kibiców – Pyry z gzikiem odc. 2

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Zapraszamy na drugi odcinek podcastu „Pyry z Gzikiem”. Link do audycji znajdziecie na dole tego tekstu. Jest to kontynuacja naszej inicjatywy Głos Kibiców, gdzie to właśnie Wy komentujecie wydarzenia w naszej Ekstraklasie. Wcześniej skupialiśmy się na głosowych komentarzach pomeczowych,  tym razem zapraszamy do stolicy Wielkopolski na godzinną rozmowę kibiców o Ekstraklasie. Wszystkie komentarze #GłosKibiców możecie odsłuchać na naszym profilu WATCH ESA w serwisie SoundCloud. Pierwszy odcinek cieszył się dużą popularnością, odsłuchało go ponad 500 słuchaczy. Dziękujemy!

„Pyry z gzikiem odc. 2” to nie jest zwykła pogadanka, tak jak i tytuł nie jest przypadkowy. Trzech kibiców Kolejorza rozmawia z kibicem Legii Warszawa. Tak! To możliwe dzięki WATCH EKSTRAKLASIE. Na stadionie Lecha Poznań spotkali się Paweł Nowak (pomysłodawca serwisu Watch Ekstraklasa i kibic Legii Warszawa), Tomek Ratajczak (kibic Lecha Poznań i fan ekstremalnego biegania), Mateusz Jarmusz (poznaniak, bloger „Poznań znany i nieznany” oraz „Piłkogłowi”) oraz Maciej Gałat (kibic Kolejorza i menedżer piłkarski z agencji Perfect Sport Promotion).

W drugim odcinku rozmawiamy o emocjach związanych z Pucharem Polski. Zastanawiamy się co stało się z Lechem w Warszawie. Próbujemy przewidzieć jak to wpłynie na grę Lecha w ostatnich meczach. Poruszamy także kwestię słabej gry Śląska Wrocław i nadspodziewanie dobrej Górnika Łęczna. Paweł Nowak pyta kibiców z Poznania jak postrzegają wywiady prezesów Legii. Nie brakuje docinek kibicowskich, a także merytorycznych dyskusji. Nie zabrakło odpowiedzi na pytania zadanych na Twitterze.

„Pyry z gzikiem odc. 2” – czekamy na opinie!

Zapraszamy do odsłuchania audycji Pyry z Gzikiem odc. 2. Wszystkie negatywne i pozytywne opnie mile widziane. Piszcie do nas w komentarzach, a także na Facebooku lub Twitterze. Życzymy miłego słuchania!

 [/vc_column_text][TS_VCSC_Soundcloud url=”https://soundcloud.com/watch-esa/pyry-z-gzikiem-2″][/vc_column][/vc_row]

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz więcej Kibice