Connect with us

Transfery

Wieczór newsów – Nudny weekend

Zeszły weekend, czyli 12-13 czerwca nie wiele się działa w gabinetach. Ważniejsze były rozstrzygnięcia w 1 i 2 lidze. Coś w transferach, jednak się działo, o to podsumowanie. 

Robak znowu opuszcza dom

Marcin Robak poinformował, że opuszcza Widzew Łódź. Napastnik wrócił do macierzystego klubu po wielu latach, jednak w tych dwóch sezonach niezbyt skuteczny niezbyt. Wydawało się, że w tym klubie zakończy swoją karierę, ale Marcin Robak mimo swojego wieku (39 lat) nie chce jeszcze zawieszać buty na kołku. 

Wojtkowiak mówi pas 

Grzegorz Wojtkowiak pomógł w utrzymaniu rezerw Lecha w 2 lidze a, teraz postanowił zakończyć swoją karierę. Zostanie trenerem w akademii Lecha. Grzegorz Wojtkowiak z pierwszy zespołem Lecha wygrał wszystko, co było do wygrania. Swoim doświadczeniem miał pomógł w utrzymaniu rezerw i to się udało, czas na nowe wyznawania w życiu. 

Wzmocnienie sztabu i składu 

Milan Rundić spadł z ekstraklasy, ale w niej zostanie. Został nowym piłkarzem Rakowa. Naprawdę ciekawe zjawisko, że piłkarze Podbeskidzia tak łatwo znajdują nowe kluby. Najwyraźniej tam byli piłkarze, a nie było drużyny. Ponadto sztab wzmocnił Dariusz Skrzypczak, trochę to dziwne, bo wydawało się, że nie chce być asystentem, ale może zmienił zdanie. 

W obronie nadal Wieża Babel

Kolejnym nowym zawodnikiem Cracovii został Gruzin Otar Kakabadze. Jak widać w obronie Pasów nadal wieża Babel. Jak na razie jedynym Polakiem wśród nowych graczy jest pomocnik Knap. No cóż, władze klubu nie uczą się na błędach. Gruzin przybył z 2 ligi hiszpańskiej. 

Kiełb zostaję

Jacek Kiełb tym razem nie odchodzi z Korony i przedłuża swój kontrakt. Korona kontynuuje budowę ekipy, która w przyszłym sezonie ma powalczyć o awans do ekstraklasy.

Przebudowa w Sosnowcu

Zagłębie Sosnowiec miało słaby sezon, więc teraz przebudują skład, aby przyszłym sezonie powalczyć o awans. Odchodzą Filip Karbowy, Piotr Polczak, Mateusz Szwed i Krystian Stepniowski. Ponadto klub na listę transferową wystawił, Gonçalo Gregório, Martim Maia i Dawid Ryndak.

 

Pasjonat polskiej piłki

Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Advertisement

Musisz zobaczyć

More in Transfery