Obserwuj nas

Transfery

Wieczór newsów – Żuraw skompletował sztab

Wracamy z wieczorem newsów. Dziś zajmiemy się tym, co działo się od czwartku do niedzieli, czyli podsumujemy końcówkę lipca, zapraszam. 

Świderski zostaje w Grecji

Karol Świderski przedłużył swój kontrakt z Paok Saloniki do 2024. Popularny Świder dobrze odlazł się w Grecji. W 35 meczach zdobył 11 bramek, dzięki dobrzej, grze znalazł się w reprezentacji i pojechał na EURO. Teraz będzie umacniał swoją pozycję za granicą i możliwe, że po kolejnym dobrym sezonie trafi do lepszej ligi. A może i podskoczy w hierarchii reprezentacji.

Nowy sztab skompletowany

Dariusz Żuraw został nowym trenerem Zagłębia Lubin. Całe sztabu nie zmienił, ale ma dwóch nowych asystentów. Zostali nim Łukasz Becella  i Marcin Kardela. Becella ostatnio pracował w Rakowie a Kardela pracował z drużynami juniorskimi Lecha.

Ciekawy młodzieżowiec w Gdańsku

Nowym piłkarzem Lechii Gdańsk został Łukasz Zjawiński. Zdolny młody napastnik nie przebił się w Legii i szukał szczęścia w Stali Mielec. Ostatecznie nie chciał zostać, w Mielcu, więc Stal zesłała go do rezerw. Teraz poszuka szczęścia w Gdańsku. W Lechii może dostać szansę, pytanie, czy ją wykorzysta.

Pomocnik zostaje w Płocku

Mateusz Szwoch zostaje w Płocku. Przez problemy zdrowotne w zeszłym sezonie za wiele nie grał, Trener Bartoszek pewnie widzi w nim zmienika dla Wolskiego lub po prostu piłkarza, który zwiększy rywalizację w środku pola.

Koniec kariery Bośniaka w Polsce???

Vlastimir Jovanović został zesłany do rezerw Bruk-Bet Termalica Nieciecza. Bośniak w polskiej ekstraklasie rozegrał 235 meczów, głównie w Koronie Kielce. Teraz wychodzi, że beniaminek go nie potrzebuje. Ma już 36 lat, chyba jego kariera w Polsce jest skończona.

Niewypał transferowy opuszcza Szczecin

Pogoń Szczecin rozwiązała kontrakt z Santeri Hostikka. Fin kompletnie się nie sprawdził i nie zagrał żadnego meczu w barwach Portowców. Dobrze, że odszedł, tacy gracze ogólnie nie powinni trafiać do polskiej ligi.

Niemiec opuszcza Polskę

Michael Gardawski podpisał kontrakt w Grecji. Niemiecki obrońca z polskim paszportem grał w Koronie i Cracovii, niczym się nie wyróżniał, więc nawet dziwne, że trafia do mocniejszej ligi od naszej.

 

Pasjonat polskiej piłki

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz więcej Transfery