Obserwuj nas

PZPN

Drukarkę przenośną kupię…

Tydzień do finału Pucharu Polski, a kibice nadal nie mogą wydrukować swoich biletów. Nie dość, że cały proces zakupu był żenujący i uwłaczał kibicom, to jeszcze takie kwiatki.

Ludzie bezskutecznie próbują dowiedzieć się, jak te bilety wydrukować, niestety dostają lakoniczne odpowiedzi „Dokładny termin wydruku biletów na ten mecz nie jest jeszcze znany”. O co tu chodzi? Nikt tego nie wie!

To już dawno przestało być śmieszne i mamy dziwne wrażenie, że jedynymi wydrukowanymi biletami są te z filmiku na kanale „Łączy Nas Piłka”.

Nam kibicom pozostaje zaopatrzyć się w przenośne drukarki lub też poszukać drukarni w pobliżu Stadionu Narodowego, gdzie będziemy mogli te bilety wydrukować.

Mimo zapewnień prezesa Zbigniewa Bońka w dzisiejszym Cafe Futbol, śmierdzi amatorką na kilometr.

[vc_row][vc_column text_align=”center” width=”1/4″][TS_VCSC_Team_Mates_Standalone team_member=”21″ custompost_name=”PabLo” style=”style2″ show_download=”false” show_contact=”false” show_opening=”false” show_skills=”false” icon_align=”center”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][/vc_column][vc_column width=”1/4″][/vc_column][/vc_row]

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz więcej PZPN