Obserwuj nas

Górnik Łęczna

Marcin Broniszewski strażakiem Górnika Łęczna

Andrzej Rybarski nie jest już trenerem Górnika Łęczna. Dziś po treningu pożegnał się z zawodnikami. Tymczasowym następcą trenera będzie Marcin Broniszewski.

Najpierw Marcin Broniszewski potem Smuda.

Informacje z Łęcznej mówią, że Broniszewski będzie tylko tymczasowym trenerem Górnika Łęczna. Będzie miał za zadanie zrobienie jak najlepszego wyniku w trzech ostatnich meczach 2016 roku. Potem władzę w Górniku przejmie Franciszek Smuda. Sytuacja bedzie podobna do tej w Wiśle Kraków, gdzie za wyniki odpowiadał były selekcjoner reprezentacji Polski, a asystentem był właśnie Marcin Broniszewski. Obecnie Franciszek Smuda jest na wakacjach w Meksyku i stery w Górniku przejmie dopiero po Nowym Roku.

Trudny terminarz

Broniszewski to zaufany człowiek Franka Smudy. W swojej karierze trenerskiej już dwukrotnie był tymczasowym trenerem. Górnik nie ma łatwego terminarza czekają go dwa trudne wyjazdy do Krakowa i Warszawy. U siebie czyli w Lublinie zagra z Bruk-Bet Termalicą Nieciecza.

Wygasające kontrakty

Przed Górnikiem ciekawy okres transferowy, ponieważ wielu zawodnikom kadry pierwszego zespołu kończą się kontrakty. Tak więc Franciszek Smuda będzie miał duże pole do popisu, by poskładać kadrę na nowo.

Statystyki Rybarskiego

Andrzej Rybarski w roli trenera prowadził Górnik Łęczna w 20 meczach. Bilans 4-6-10, 20% zwycięstw, śr. pkt 0,9/mecz. Statystyki dzięki EkstraStats.pl

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz więcej Górnik Łęczna