Connect with us

Transfery

Wieczór newsów – Maskotka opuszcza Gdańsk

Czas na przegląd newsów z wtorku i środy. Mimo że sezon ekstraklasy, coraz bliżej to zdecydowanie więcej dzieje się w 1. lidze. 

Budzik gra dalej w elicie

Marcin Budziński po powrocie w Cracovii częściej grał w rezerwach niż w pierwszym zespole. Teraz jednak wraca do gry w ekstraklasie na poważnie. Popularny Budzik został piłkarzem Stali Mielec. Będzie miał na zadanie zastąpić Petera Forsella, który tam zawiódł. Zobaczymy, czy Budziński nadal jest w stanie grac w elicie na dobrym poziomie. Sponsorem Stali pozostaje firma PGE.

Koniec komedii marketingowej w Lechii

Egy Maulana Vikri po trzech latach opuszcza Lechię Gdansk. Indonezyjczyk trafił tam w 2018 roku. W swoim kraju jest uznawany za duży talent, ale Lechia ściągnęła go głównie w celach marketingowych.  I na początku działo, ale potem się okazało, ze ten zawodnik nic nie da zespołowi. Dlatego po trzech latach się z nim pożegnano i dobrze, że skończono tą farsę.

Porządki Jagi

Martin Košťál, Ognjen Mudrinski, Dawid Szymonowicz, Maciej Mas, Mateusz Wyjadłowski, Juan Cámara opuszczają Jagiellonie. Ostatnio wszyscy oni grali poza Białymstoku na wypożyczeniach w różnych klubach. Ireneusz Mamrot budując nową drużynę, nie widzi miejsca na żadnego z nich.

Zagraniczne transfer Radomiaka

Beniaminek z Radomia pozyskał nowego zagranicznego gracza. Jest to Portugalski skrzydłowy Luís Machado, który ostatnio grał w Indiach. W Radomiu swój kontrakt przedłużył innych Portugalczyk Filipe Nascimento.

Z Piasta do Arki

Arka wyeliminowała Piasta z Pucharu Polski, Teraz Piłkarz niechciany w Gliwicach zagra w Gdyni. Sebastian Milewski nie był podstawowym piłkarzem Piasta, dlatego postawił iść do pierwszej ligi, aby grać. Został nowym piłkarzem Arki Gdynia, która będzie chciała powalczyć o awans.

ŁKS coraz mocniejszy

ŁKS to największy przegrany zeszłego sezonu 1 ligi. Teraz chcą zrobić wszystko, aby, wrócić do elity. Dokonali hitowego transferu wewnątrz ligi, pozyskali Bartosza Szeligę z GKS Tychy. Wypożyczenia wróci Ricardo Guima. Natomiast drużynę opuści Przemysław Sajdak.

Zieliński w Łodzi

Widzew Łódź, tez dokonał hitowego transferu. Do drugiego Łódzkiego klubu dołącza Paweł Zieliński. Brat Piotra ostatnio grał w Miedzi Legnica. Jest prawym obrońcą znanym z dobrą gry w ofensywie. Widzew jak ŁKS buduje zespół, który ma walczyć o awans.

Pasjonat polskiej piłki

Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Advertisement

Musisz zobaczyć

More in Transfery